www.yongsheng.ee
Menüü

>> NB! TREENINGUTE PLAAN oktoobris. <<

Oktoobrist alustame uued Taiji algajate rühmad Läänemere keskuses ja Tere Tennisekeskuses. Hommikused 0. klassi rühmad alustame kui treeningutele registreerub vähemalt 10 inimest (registreerumiseks kirjutage meili aadressile info@yongsheng.ee ).   

Taiji treeningute tutvustus


TAIJI  ehk  TAI CHI  terviseliikumise ja võitluskunsti treeninguid viib läbi Hiinast pärit  Meister Yongsheng Sheng     

Treeningute sisu  algajate tasemel (0.klass) tehakse selgeks taiji liikumise esmased baas teadmised – milline on õige seisang , kuidas liikuda jms. Õppima hakatakse taiji yang-stiili 24-vormi. See on aeglane sujuv liikumine. Yang stiil on oma olemuselt keha tervendava toimega. Nimetatud stiili saavad kaasa teha kõik – alates noortest kuni eakateni. Siia on oodatud kõik huvilised ! Olles omandanud algteadmised, liigume oma õpingutega edasijõudnute tasemele (alates 1.klassist), kus korratakse eelpool nimetatud 24-vormi ning juurde hakatakse õppima taiji yang-stiili 48-vormi ning 42-vormi Jian mõõgaga. Kasutusel on spetsiaalsed õppimise tarvis mõeldud mõõgad. Kaugem perspektiiv on dao mõõga, lehviku, oda ja teiste relvade ja vormide õpe.
Algajate rühmatundide ajad ja asukohad on kirjeldatud siin lingil, kliki siia !
Edasijõudnud rühmatundide ajad ja asukohad asuvad siin lingil, kliki siia !


Perspektiiv edasijõudnutele !
Edasijõudnute tasemega liikmetel on võimalus enesele seada ka kõrgem siht kui lihtsalt treening tervise heaoluks või vaba aja veetmiseks. Nimelt on võimalus omandatud oskuseid demonstreerida iga-aastastel Wu-Shu Meistrivõistlustel.
See on üheks suurepäraseks väljundiks enese teostamisel ! Märgime ära, et Meister Yongsheng Sheng’i õpilased on nii Tallinna- kui Euroopa meistrivõistlustel pälvinud auväärseid medalikohti. Lisaks on võimalus end täiendada Wu shu treeningutel. Wu shu treeningutega saadav kehaline ettevalmistus annab taiji võitluskunsti harrastajatele tugeva füüsilise baasi, vastupidavuse, koordinatsiooni, oskuse rakendada oma sisemist jõudu. Kui sinu eesmärk on püüelda taiji võitluskunsti alal maailma tasemele, siis on wu shu lahutamatu osa sinu treeningkavast.


Mida treeningule selga panna?    
Taiji kostüüm loob meeleolu, kaunistab nii tema kandjat kui treeningsaali. Taiji kostüüm on soovituslik. Sobivad  ka vaba liikumist võimaldavad lihtsad spordiriided pluus ja püksid ning sirge tallaga spordijalanõud.


Lisaks tutvu meie fotode ja videoga:
Eesti Русский