www.yongsheng.ee
Menüü

>> NB! TREENINGUTE PLAAN oktoobris. <<

Oktoobrist alustame uued Taiji algajate rühmad Läänemere keskuses ja Tere Tennisekeskuses. Hommikused 0. klassi rühmad alustame kui treeningutele registreerub vähemalt 10 inimest (registreerumiseks kirjutage meili aadressile info@yongsheng.ee ).   

Wushu treeningute tutvustus


Kutsume kõiki WUSHU KUNGFU huvilisi treeningutele!

Üheskoos õpime 
iidse hiinaliku metoodika baasil võitluskunsti tehnikat.

WUSHU KUNGFU võitluskunst annab oma kiireloomulise liikumise ja jõu rakenduse poolest suurepärase füüsilise ettevalmistuse noortele juba lapseeast peale. Samas sobib see ka heas füüsilises toonuses täiskasvanutele. Sestap on kõik lapsed ja noorukid oodatud treeningutele koos isade ja emadega.

Siin praktiseeritakse erinevaid Hiina võitluskunsti vorme ehk harjutusi, mis koosnevad liigutuste ja asendite seeriast. Imiteeritakse justkui võitlust kujuteldava vastase või vastastega. Sandale omast kontaktvõitlust siin ei toimu. Lisaks on olulisel kohal painduvuse arendamine ja hiinapärane distsipliin. Edasijõudnud õpivad erinevaid relvatehnikaid ja isiklikke eesmärgistatud sihte seadma.

WUSHU-KUNGFU treeninguid viib läbi Hiinast pärit Meister Yongsheng Sheng, kes on ametlik Hiina Bozhou linna võitluskunstide kooli esindaja. Ta omab Eesti Olümpiakomitee IV kategooria Wu-Shu treenerkutsetunnistust ning Hiinas on talle omistatud kategooria Wushu 5 duan.
 
Wushu Kungfu reeningute asukohad ja ajad
leiate siit lingilt, kliki siia !


Meie fotode ja videote galeriis leiate lisaks põnevat vaatamist,
toome nendest siia mõned lingid:


fotod WUSHU treeningutelt siin lingil ..

fotod TAIJI QIGONG WUSHU suvelaagrist siin lingil ..

Meistri ja tema õpilaste esinemise video  siin lingil ..

Esinemise videod IV Eesti Lahtistel Wushu Meistrivõistlustelt siin lingil ..

 
 

 
Eesti Русский