Alates 1. Detsembrist alustame treeningud uues formaatis online teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19:00. Meister õpetab meile 8 vormi mille saab ka väikeses kohas harjutada. Kuna see on uus vorm kõigile, on teretulnud edasijõudnud ja algajad.

Proovime viia treeningud läbi Google Meet-i. Registreeritud osalejatele saadan mailile lingi online video konverentsile. Treeningu vaatamiseks on vaja ainult arvuti või nutitelefoni brauser või Google Meet äpp. Soovitav ka osaleda video konverentsis kui on võimalik arvuti või nutitelefoni kaamera sisse lülitades. Esimese treeningu konverentsi alustame 10 minutit varem, et kõik võimalikud probleemid oleks võimalik enne 19:00 lahendada. 
Kuutasu on 30 eur.

Samuti organiseerime online wushu-kung fu treeningud esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti algusega kell 18:00. Kes on huvitatud, kirjutage meilile info@yongsheng.ee.

Kalevipoja 10 saalis pühapäeva rühm on juba täis (piiratud inimeste arv 10 inimesi). Kui kellegil on huvi tulla Kalevipoja 10 saali treeningutele laupäeviti, kell 15:00-17:00 (taiji 1 klass ja/või qigong) - kirjutage oma soovist meilile info@yongsheng.ee. Juhul, kui saame kokku 6-10 soovijaid, avame rühm sellel ajal.

Kuutasu:
25 eur - 1 tund nädalas,
35 eur - 2 tundi nädalas.
Online treeningud + 1 tund nädalas Kalevipoja saalis kuutasu on 40 eur.
Online treeningud + 2 tundi nädalas Kalevipoja saalis kuutasu on 50 eur.