www.yongsheng.ee
Menüü

>> NB! TREENINGUTE PLAAN oktoobris. <<

Oktoobrist alustame uued Taiji algajate rühmad Läänemere keskuses ja Tere Tennisekeskuses. Hommikused 0. klassi rühmad alustame kui treeningutele registreerub vähemalt 10 inimest (registreerumiseks kirjutage meili aadressile info@yongsheng.ee ).   

Uudised

02/01/2018 11:35  Taiji PALL algajate rühm
2. veebruarist on võmalus TAIJI PALL 0-klass treeninguid uuesti alustada (E, K, R kell 18:00 - 18:30 Läänemere keskuses). Rühma avatakse juhul kui soovijate arv on 6 ja rohkem. Vastasel korral jätkab praegune rühm edasi.

Taiji palli treeningud on tasuta lisa tavalistele Taiji treeningutele. Kuid tuleb osta treeningu varustust: palli ja -kotti saab osta 60 euro eest Meistri käest (on võimalus maksta 6 kuu jooksul 10 euro kuus)

Juhul kui sa oskad juba Taijiquan 24-vormi, siis on Taiji palli õppimine väga kerge. Taiji palli algajate rühmas õpitav vormiliikumine ei sisalda Taijiquani raskeid elemente – madalaid asendeid ega kõrgeid jalatõsteid. Seetõttu saavad Taiji palliga tegeleda nii noored kui eakad. Lisaks on liikumine koos Taiji palliga kindlasti huvitavam. Samas on siiski oluline, et Taijiquan baastehnika samm on esmalt selge.

TAIJI PALLIST kui uudsest metoodikast Hiina võitluskunstide maastikul
saate pikemalt lugeda Meistri sõnumite lingil, kliki siia

NB! KES SOOVIB OSALEDA TAIJI PALL ALGAJATE RÜHMAS, PALUN REGISTREERIDA EELNEVALT e-mailile info@yongsheng.ee. 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Eesti Русский